AUTOBATERIE

OSOBNÍ | DODÁVKY | NÁKLADNÍ | MOTOCYKLY | ČTYŘKOLKY

Kdy měnit autobaterii?

Autobaterie má určitou životnost a její délka je závislá na způsobu používání. Pravidelná péče jistě prodlouží životnost na maximum, ale není to navždy. Baterie zcela přirozeně stárne a tak je nutné ji po určité době vyměnit.

 

Řidiči obvykle vůbec netuší v jakém stavu se jejich baterie nachází. Takže k výměně dochází teprve tehdy, když vypoví službu, nebo jen těsně před tím. Proto provádíme zdarma kontrolu baterie moderním testovacím přístrojem, který během několika sekund prověří „zdravotní stav“ baterie.

Jak správně vybrat?

Musí splňovat základní technické parametry jako minimální kapacitu, startovací proud, rozměry a pólování (pravá nebo levá). Pokud koupíte startovací baterii s lepšími parametry, než udává výrobce (kapacita, vyšší startovací proud), v zásadě je vše v pořádku, ba naopak, například v zimě, kdy autobaterie trpí nejvíce, získáváte rezervu jak v kapacitě, tak i ve startovacím proudu.

Kde zjistit informace o baterii?

Uvádí to výrobce v technické příručce. V našem případě vhodnou baterii vyhledáme v katalogu podle značky, modelu a motorizace.

Jak dlouho výměna trvá?

Výměna startovací baterie je na počkání cca  do 15 minut. Při zakoupení baterie u nás je výměna zdarma!

Kdy baterii dobíjet?

Po provedeném odborném měření získáme informace, zdali postačí baterii jen dobít, nebo bude nutná výměna. Měření autobaterie včetně kontrolního výstupu provádíme zdarma na počkání.  Dobíjení je závislé na výsledku měření a může trvat od 3 do 12 hodin.

Jaké baterie doporučujeme?

Nabízíme několik značek, ale upřednostňujeme výrobce BANNER. Jako jediný výrobce baterií z Rakouska je považován za mezinárodně uznávaného a předního producenta baterií, který dodává baterie pro originální výbavu mnoha významným automobilkám, jako je například Audi, BMW, VW, Chrysler, Porsche nebo Mercedes. S touto značkou máme vynikající zkušenosti, především z řad zákazníků.

K O N T A K T N Í   F O R M U L Á Ř

Odesílání formuláře...

Došlo k chybě na serveru.

Formulář byl přijat.

Kontaktní místa:

OSTRAVA

OPAVA

FRÝDEK-MÍSTEK

NOVÝ JIČÍN

HAVÍŘOV

BRUNTÁL

VAL. MEZIŘÍČÍ

844 999 999

info@autosklo.com

www.autosklo.com

AUTOSKLO-SLEZSKÁ s.r.o., Poděbradova 3208/98, Ostrava 702 00, Copyright 2014